Kontaktinformasjon

Annonse

annonse@morenytt.no

Abonnement

abonnement@morenytt.no

Redaksjon

redaksjon@morenytt.no

Kundeservice: 70 04 19 00
Besøksadresse: Parkvegen 2, 6153 Ørsta
Postadresse: Postboks 144, 6151 Ørsta
Telefon: 70 04 19 00, faks: 70 04 19 01

 


Redaksjon:

Rune Sæbønes
Ansvarleg redaktør
rune@morenytt.no
Telefon 70 04 02 83

Joachim Kroken Åsebø
Journalist
joachim@morenytt.no
Telefon 976 63 168

Janne-Marit Myklebust
Journalist
janne@morenytt.no
Telefon 970 89 285

Roy-Arne Folkestad
Journalist
roy-arne@morenytt.no
Telefon 456 92 837

Marius Myklebust
Journalist
marius@morenytt.no
Telefon 481 25 272

 

Marknad:

Arnulf Hjertvik
Marknadskonsulent
arnulf.hjertevik@morenytt.no
Telefon 958 76 276

Frode Hammerseth
Marknadskonsulent
frode@morenytt.no
Telefon 468 13 444

 

Heidi Myklebust
Dagleg leiar
heidi.myklebust@morenytt.no
Telefon 918 64 895


 

Meir å lese på Møre-Nytt:
Dette vert lest no:

Hørselssentralen på plass med kontor på Volda sjukehus

– Dette er ein merkedag, sa leiar i Hørselsforeininga i Ørsta og Volda, Bjarne Øye, då han torsdag var med på å opne Hørselssentralen sitt kontor ved Volda sjukehus.

Oddvar var med på å berge kyrkja

- Eg trur denne brannen kunne vorte stor.

Ørsta kyrkje:

Ein person pågripen etter brann

Skadar på inngangspartiet og røykskadar inne i kyrkja.

Leika seg gjennom bronsealderen

– Det er mykje leik og moro her i dag, men for dei som levde i bronsealderen var nok livet ein god del hardare.

Statens vegvesen med klar melding:

– Ørstafjorden må vente på Vartdalsfjorden

– Dersom de insisterer på at Voldatunnelen og Ørstafjordkryssinga skal kome i den same pakken, risikerer de å utsette begge prosjekta på ubestemt tid.