Kontaktinformasjon

Annonse

annonse@morenytt.no

Abonnement

abonnement@morenytt.no

Redaksjon

redaksjon@morenytt.no

Kundeservice: 70 04 19 00

Besøksadresse: Parkvegen 2, 6153 Ørsta

Postadresse: Postboks 144, 6151 Ørsta

Telefon: 70 04 19 00, faks: 70 04 19 01

 



Redaksjon:

Rune Sæbønes

Ansvarleg redaktør

rune@morenytt.no

Telefon 70 04 02 83

Joachim Kroken Åsebø

Journalist

joachim@morenytt.no

Telefon 976 63 168

Janne-Marit Myklebust

Journalist

janne@morenytt.no

Telefon 970 89 285

Roy-Arne Folkestad

Journalist

roy-arne@morenytt.no

Telefon 456 92 837

Marius Myklebust

Journalist

marius@morenytt.no

Telefon 481 25 272

 

Marknad:

Arnulf Hjertvik

Marknadskonsulent

arnulf.hjertevik@morenytt.no

Telefon 958 76 276

Frode Hammerseth

Marknadskonsulent

frode@morenytt.no

Telefon 468 13 444



 

Meir å lese på Møre-Nytt:
Dette vert lest no:

Drukningsulykka i Volda

- Dette må ikkje skje igjen

- To gongar er to gongar for mykje, seier Peter Hasfjord Bjørneset. Ungdomspolitikaren var ein av dei som var vitne til drukningsulykka ved Rotevatnet onsdag kveld.

Rotevatnet i Volda

Same ulykke for andre gong

Ein bevisstlaus mann vart henta opp av Rotevetnet i kveld. Ulykka er nesten identisk med ei hending i fjor.

Gullår for fiskebåtane «Granit» og «Sæbjørn»

Vartdal-båten «Sæbjørn» og den tidlegare Vartdal-båten «Granit» gjorde det godt i fjor.

Mann i ulykke i Rotevatnet

Politiet melder at ein mann er henta opp frå Rotevatnet.

I Ørsta og Volda

Villeiande infoskilt

Informasjonsskilta som skal helse folk velkomne til Ørsta og Volda er utdaterte. Mellom anna er verken Eiksundsambandet eller Kvivsvegen på kartet.

- I barndomen skein sola på sætra kvar dag

Audun Ellingsen er gjest i sommarpraten.

Godt opptak for Høgskulen i Volda

1.442 søkjarar har fått tilbod.

Volda Golfklubb

Deltek i NM

Volda GK skal delta i Lag NM i Stavanger 21. til 23. juli. Fire medlemer reiser nedover for å representere klubben. Det er første gong den lokale klubben stiller lag.

Kommunen må handsame Sætre-saka på nytt

Ørsta kommune må handsame konsesjonssaka til Endre Sætre på Sætre i Hjørundfjorden på nytt. Det har Fylkesmannen i Møre og Romsdal bestemt.