Kontaktinformasjon

Annonse

annonse@morenytt.no

Abonnement

abonnement@morenytt.no

Redaksjon

redaksjon@morenytt.no

Kundeservice: 70 04 19 00
Besøksadresse: Parkvegen 2, 6153 Ørsta
Postadresse: Postboks 144, 6151 Ørsta
Telefon: 70 04 19 00, faks: 70 04 19 01

 


Redaksjon:

Rune Sæbønes
Ansvarleg redaktør
rune@morenytt.no
Telefon 70 04 02 83

Joachim Kroken Åsebø
Journalist
joachim@morenytt.no
Telefon 976 63 168

Janne-Marit Myklebust
Journalist
janne@morenytt.no
Telefon 970 89 285

Roy-Arne Folkestad
Journalist
roy-arne@morenytt.no
Telefon 456 92 837

Marius Myklebust
Journalist
marius@morenytt.no
Telefon 481 25 272

 

Marknad:

Arnulf Hjertvik
Marknadskonsulent
arnulf.hjertevik@morenytt.no
Telefon 958 76 276

Frode Hammerseth
Marknadskonsulent
frode@morenytt.no
Telefon 468 13 444

 

Heidi Myklebust
Dagleg leiar
heidi.myklebust@morenytt.no
Telefon 918 64 895


 

Meir å lese på Møre-Nytt:
Dette vert lest no:

Berre 29 kr første månad:

Få tilgang på heile morenytt.no

Kjøp abonnement her.

Abonnerer du på Møre-Nytt?

Opprett brukar og få automatisk tilgang

Det er fort gjort!

E-avisa:

Les Møre-Nytt før avisbodet står opp

E-avisa er alltid tilgjengeleg frå klokka 22.

Familiedeling:

Del Møre-Nytt med familien

Du kan dele abonnementet ditt med inntil to i same husstand.

Ordførarar og rådmenn på Sunnmøre

Drog på digital studietur

Ordførar Stein Aam og andre ordførarar, i tillegg til rådmenn på Sunnmøre, har vore på studietur i utlandet for å studere digitale løysingar.

Vil utvikle masterplan for reiseliv i Ørsta-regionen

No tek reiselivslaget og næringskontoret, saman med fylket og kommunen, eit initiativ for å få fart i vidareutviklinga av Hjørundfjorden.